Ring-Autó Kft. Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Műszaki terméktámogató technológus
2022.05.09.
Szerviz

A Ring Autó Kft., 25 éve működő VW-Audi-Seat-Skoda-Suzuki márkaszerviz

Műszaki terméktámogató technológus

A Ring Autó Kft., 25 éve működő VW-Audi-Seat-Skoda-Suzuki márkaszerviz vevőszolgálati tevékenységének fejlesztéséhez

Műszaki terméktámogató technológus kollégát keres.

Feladatok:

- műszaki terméktámogatás, problémamegoldás
- importőri kapcsolattartás, levelezés
- garanciális elbírálás, dokumentálás
- minőség-ellenőrzés
- munkafelvétel támogatása
- kapcsolattartás ügyfelekkel

Feltételek:

- legalább középfokú szakirányú (autószerelő) végzettség
- nagy munkabírás, jó szervező készség
- járműrendszerek naprakész ismerete

Előny:

- felsőfokú végzettség
- hasonló területen szerzett tapasztalat
- informatikai, telekommunikációs területen való jártasság

Amit kínálunk:

- folyamatos szakmai fejlődés
- rendszeres Importőri képzések
- előrelépési lehetőség

Felsőfokú képzésben részt vevők részére gyakornoki program keretében is betölthető a pozíció.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzával az alábbi elérhetőségeken jelentkezzen!
info@ringautokft.hu

Ring-Autó Kft.
8200 Veszprém
Észak-keleti útgyűrű 18.
Telefonszám: +3688579830

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.