Ring-Autó Kft. Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Műszaki terméktámogató technológus
2022.05.09.
Szerviz

A Ring Autó Kft., 25 éve működő VW-Audi-Seat-Skoda-Suzuki márkaszerviz

Műszaki terméktámogató technológus

Ügyfélszolgálati tevékenységünk tökéletesítéséhez Műszaki terméktámogató, technológus munkatársunkat keressük.

Az alábbi feladatok megoldásában számítunk Rád:

-a Ring-Autó Kft. által képviselt márkák műszaki terméktámogatása,

-javítás, hibakeresés közben felmerült nehézségek gördülékeny tovább lendítése

-ügyfeleknél felmerült, kezelést érintő kérdések tisztázása, tanácsadás

-garanciális meghibásodások esetén a jogosultság elbírálása, dokumentációk összeállítása

-minőség-ellenőrzés

-ügyfélszolgálati munkatársak közötti hatékony, megoldásorientált gondolkodásközvetítése.

Téged keresünk, amennyiben rendelkezel az alábbiakkal:

-felsőfokú, műszaki területen szerzett végzettséged van,

-rendelkezel angol / német nyelvvizsgával, vagy aktívan használod a nyelvet

-rendszerben tudsz gondolkodni,

-jó a kommunikációs és szervező készséged

-dolgoztál már műszaki, ügyfélszolgálati területen

-jártas vagy a telefonos applikációk és a járműmédia világában,

-ha felsőfokú tanulmányaid még folyamatban vannak, akkor is számítunk Rád gyakornoki program keretében.

Hogy profivá válhass munkavégzésed során, az alábbiakat biztosítjuk Neked:

-on-line kapcsolattartás az Importőr illetékes munkatársaival,

-on-line elérhető oktatási anyagok (tankönyvek, videók),

-rendszeres jelenléti tréningek workshop-ok,

-fiatalos, lendületes csapat,

-gyakorlati tapasztalattól, státusztól függő versenyképes bérezés.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzodat küldd meg az [email protected] címre!

Várunk Csapatunkba!

Ring-Autó Kft.
8200 Veszprém
Észak-keleti útgyűrű 18.
Telefonszám: +3688579830

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.