Ring-Autó Kft. Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Gépjármű értékesítő
2024.02.28.
Értékesítés

A Ring-Autó Kft. Gépjármű értékesítői munkakörbe munkatársat keres.

Gépjármű értékesítő

A Ring-Autó Kft. a Dunántúl egyik legnagyobb márkakereskedése és szervize a megnövekedett forgalom és a vele járó feladatok ellátására lendületes, dolgozni szerető, lelkesmunkatársat keres Gépjármű értékesítő munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

* Új gépjármű értékesítése, ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok precíz, pontos elvégzése

* Árajánlatok készítése

* Ügyfélkapcsolati rendszer folyamatos aktualizálása

* Ügyfél-elégedettség biztosítása

* Új ügyfelek akvirálása

* Üzleti kapcsolatok bővítése, kapcsolatépítés

* A cég és a márka hiteles szakmai képviselete

Az álláshoz tartozó elvárások:

* Minimum érettségi bizonyítvány (kereskedelmi végzettség előny)

* „B” kategóriás jogosítvány

* Jó kommunikációs, szervező és problémamegoldó képesség

* Ügyfélcentrikus szemléletmód

* Pontos, precíz, önálló munkavégzés

* Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (office365)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

* Gépjármű értékesítésben szerzett tapasztalat

* Pénzügyi szolgáltatás közvetítői és biztosításközvetítői hatósági vizsga, gyakorlat

Amit kínálunk:

* Stabil háttér

* Szakmai továbbképzések

* Versenyképes fizetés (2023-as bruttó átlagbér: 540.000 Ft - 755.000 Ft)

Ring-Autó Kft.
8200 Veszprém
Észak-keleti útgyűrű 18.
Telefonszám: +3688579830

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.